ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS

Online jegyvásárlás

Program


A fajok eredete

A fajok eredete

A fajok eredete
A Nézőművészeti Kft. előadása
Az előadás elnyerte a 2011-es Vidor Fesztivál Fődíját valamint a Port. hu különdíját



 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. április 6. szombat, 19:00

A színészek improvizációinak felhasználásával írta: Tasnádi István

Játsszák: Mucsi Zoltán, Thuróczy Szabolcs, Scherer Péter/ Katona László,

Munkatársak: Pap Janó, Gyulay Eszter, Mátis Inez, Mervel Miklós, Kálmánchelyi Zoltán

Rendező: Dömötör Tamás

„Tasnádi István keltetőjében született opusz evolúciós problémákat feszeget a csirke-lét szemszögéből.
Leleményes jelenetek mutatják be az emberré válás stációit, a társas együttműködés, a nyelv- és mítoszteremtés, a táplálkozás alakulását.
Van cirkuszi attrakció, állatszám és börleszk szituáció is, de a permanens hahotázás közben időnként csak elszorul a szív.
Jutalom-játék három színésznek, szórakoztató ajándék a nézőnek, a mélyben azonban fenyegetően leselkedik a félelmetes valóság. (részlet egy kritikából)

Ajánlatunk


Petra von Kant negyvenes, sikeres divattervező, nemrég vált el férjétől, szabad és tehetős. Váratlan szerelme a fiatal, gyökértelen Karin iránt teljesen felforgatja az életét, kicsúszik a lába alól a talaj. A régi megoldások, trükkök nem működnek. A szerelem fáj, az ember buta lesz tőle, majd nagyon okos. Petra sokat látott, kemény nő és éhezi a gyengédséget. Története kesernyés humorral világít rá minket saját gyarlóságainkra.

Ajánló


Hosszú virágzás Orlai Produkciós Iroda - Füge Produkció RADNAY CSILLA előadásában

Lilinek, aki 4 nap múlva lesz 10 éves, szerencséje van, mert vele van Apu és Anyu (Danny Bain és Soltész…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!