Függöny fel!
Michael Frayn: Függöny fel!
Bohózat
több
Michael Frayn: Függöny fel!
Bohózat
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. május 17. szerda, 19:00
Egy darab talán sosem kereste a szerzőjét – az mégis rátalált. Egy darab, ami már rég elveszítette rendezőjét, a színészekről nem is beszélve. Egy rendező elveszíti társulatát, önbecsülését és sorra vásároltatott virágait, miközben kétségbeesetten keresi szerelmeit (vagy ami abból megmaradt), és egy talán sosemvolt művészkarriert… Egy alkalmi haknira verbuválódott társulat kétségbeesetten keresi rendezőjét, kellékeit, szövegét, helyét a színpadon és az életben, miközben szardíniák, whiskyk, kombinék és rézkilincsek röpködnek, arab sejkek és hiányos öltözetű adóellenőrök kavarognak elől és hátul. A színház, ahogy még sosem láthattuk, őrülten, robbanásveszélyesen, mégis a szeretet szemüvegén át – Michael Frayn fergeteges komédiájában.
Lilinek, aki 4 nap múlva lesz 10 éves, szerencséje van, mert vele van Apu és Anyu (Danny Bain és Soltész Bözse) nem csak ébren, hanem álmában is. Míg Lili alszik, Apu és Anyu egy népszerű álom show-t vezet, a Lili Show-t! Melynek műsora Lili érzéseiből épül minden éjjel.
Petra von Kant negyvenes, sikeres divattervező, nemrég vált el férjétől, szabad és tehetős. Váratlan szerelme a fiatal, gyökértelen Karin iránt teljesen felforgatja az életét, kicsúszik a lába alól a talaj. A régi megoldások, trükkök nem működnek. A szerelem fáj, az ember buta lesz tőle, majd nagyon okos. Petra sokat látott, kemény nő és éhezi a gyengédséget. Története kesernyés humorral világít rá minket saját gyarlóságainkra.
Hosszú virágzás Orlai Produkciós Iroda - Füge Produkció RADNAY CSILLA előadásában
Bemutató Füge Produkció 16+
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!