Kaláka koncert
Az előadást óvodásoknak, kisiskolásoknak ajánljuk.
Az előadást óvodásoknak, kisiskolásoknak ajánljuk.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. szeptember 9. péntek, 17:00
A belépés díjtalan, de regisztrációhoz kötött.
Regisztrációs jegyek a Babits Mihály Kulturális Központ jegypénztárában, vagy telefonon kérhetők.
Ezúton szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy a regisztrációs jegyet az előadás kezdete előtt legkésőbb 30 perccel kell átvenni.
Szíves megértésüket köszönjük!
Kaláka koncert - gyerekműsor
A Kaláka legkedveltebb gyerekdarabjaiból áll ez a műsor. Felhangzanak többek között Kányádi Sándor, Weöres Sándor, Tamkó Sirató Károly, Móra Ferenc, Hajnal Anna verseire írott dalok a sokak által kedvelt lemezek (A pelikán; Nálatok laknak-e állatok?; Ukulele; Az én szívemben boldogok a tárgyak; Bőrönd Ödön; Madáretető) darabjai.
A Kaláka muzsikusai bemutatják érdekes hangszereiket, lehet együtt énekelni, együtt szajkó módra verset mondani és még közösen muzsikálni is.
Előadják:
Becze Gábor, Gryllus Dániel és Radványi Balázs
Az 1920-as évek elején a nyolcéves Károly és a négyéves Anna szüleit szinte egyszerre viszi el a spanyolnátha, a gyerekek pedig árvaházba kerülnek. Fél évszázaddal később ugyanebben a családban az ötéves Eszter szokatlanul meghitt kapcsolatot alakít ki a nagyapjával.
Az előadás a DEKK projekt része. Az élet véges. 40-nél van vége. Vagy nem…?
Ez az előadás a világ legtudatosabb sodródásának krónikája. Szinte már népmesei a helyzet: a legkisebb író, rapper, slammer, forgatókönyvíró, drámaíró, énekes-dalszerző elindul szerencsét próbálni. De vajon hová érkezik meg? És mikor?
Fekete Ádám: Átszabva - stand up special - Füge Produkció
Az örökség Füge Produkció Magyarországon orvoshiány van. Magyarországon gyerekhiány van.
Bemutató Füge Produkció 16+
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!