Peter Shaffer: Equus
Peter Shaffer: Equus című drámája a veszprémi Pannon Várszínház előadásában magyar környezetben szólal meg, felerősítve a mű üzeneteit.
Peter Shaffer: Equus című drámája a veszprémi Pannon Várszínház előadásában magyar környezetben szólal meg, felerősítve a mű üzeneteit.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. április 12. kedd, 19:00
Peter Shaffer: Equus
A fiatal főhős média-függősége, családi, társadalmi példaképeket és mintákat nélkülöző magányossága, istenség-teremtő megszállottsága, majd a megvakított istenség, a ménes mindent elpusztító száguldása nagy erővel szólaltathatja meg az ismert drámát. Az asszociatív képeket, táncszínházi elemeket alkalmazó produkció az Ajka-Padragkút Táncegyüttessel koprodukcióban készült.
Ajánlott: 14 éves kor felett.
Az előadás időtartama 1 óra 30 perc, egy felvonásban
Pagony - Füge Produkció Hab a tortán! mesesorozat Czigány Zoltán: CSODA ÉS KÓSZA
Bemutató mesesorozat Pagony - Füge Produkció bábjáték ovisoknak és kisiskolásoknak
Halász Rita Mély levegő című első regényével elnyerte a 2021-es Margó-díjat, és ugyanabban az évben a Libri Irodalmi Díj 10 legjobb könyvet tartalmazó listájára is felkerült.
„Az élet szép. De még milyen szép! Vajon kezdődhet így egy történet? Idáig kéne, hogy eljussunk, nem? Ha most jobban…
A Ki ölte meg az apámat egy intim történet, mégis a politikai környezet és a társadalmi felelősség kérdése áll a…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!