Delila
Fordulatokban bővelkedik ez a bűbájos, külföldön is nagy sikerrel játszott vígjáték, amelynek írója Molnár Ferenc, a Pál utcai fiúk méltán világhíres szerzője, a rendezője pedig a számtalan díjjal elismert Mohácsi János.
Fordulatokban bővelkedik ez a bűbájos, külföldön is nagy sikerrel játszott vígjáték, amelynek írója Molnár Ferenc, a Pál utcai fiúk méltán világhíres szerzője, a rendezője pedig a számtalan díjjal elismert Mohácsi János.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Lørdag, 01. Juli 2023 20:30
MOLNÁR FERENC: DELILA
Ahogy mondják, „negyveniksz” évesen egy férfi vagy sportautót szerez magának, vagy szeretőt. A kapuzárási pánikkal Virág Lászlónak és családjának nincs szerencséje: hiába van meg mindenük, hiába boldogok, Virág beleszeret egy nála jóval fiatalabb pincérlányba. A történet mindenkinek ismerős. Vajon van jó döntés? Vajon kinek kell okosnak lennie? Vajon érdemes-e egy olyan férfiért küzdeni és áldozatot hozni, aki már nem szerelmes a feleségébe?
Fordulatokban bővelkedik ez a bűbájos, külföldön is nagy sikerrel játszott vígjáték, amelynek írója Molnár Ferenc, a Pál utcai fiúk méltán világhíres szerzője, a rendezője pedig a számtalan díjjal elismert Mohácsi János, aki az Illatszertárral jelentkezett Nyíregyházán, és aki ebben az előadásban is az élet keserédes voltát mutatja be.
Szereplők
Virág........................... Gulácsi Tamás
Marianne..................... Kosik Anita
Ilonka.......................... Szabó Nikolett
Csapos........................ Horváth László Attila
Vőlegény..................... Rák Zoltán
Ügyvéd........................ Illyés Ákos / István István
Alkotók
Díszlettervező: MOHÁCSI ANDRÁS
Jelmeztervező: REMETE KRISZTA
Zene: ZSÁGER-VARGA ÁKOS
Dramaturg: MOHÁCSI ISTVÁN
Súgó: KOVÁCS KATALIN
Ügyelő: HOLLÓ ARNOLD
Rendezőasszisztens: DEMETER ANNA
Rendező: MOHÁCSI JÁNOS
Az örökség Füge Produkció Magyarországon orvoshiány van. Magyarországon gyerekhiány van.
Önironikus este, élveboncolás szóközökkel, szerepjátékokkal a valóság elfogadásáért. Az ember erotikus megtestesülése és tárgyiasulása. Nyilvános body shaming.
Kinek és minek akarunk megfelelni a szex soràn? Hogyan kell elmenni? Ti már hányszor? Mit csináljak, hogy nekem és a partneremnek is jó legyen? Neked hol a határ? Egyaltalàn mit nevezünk ma szexnek? Nektek mi az intimitáshoz fűződő viszonyotok? Használod még a képzeleted, vagy csak a pornó? Hány centis szőr elfogadható még? Mikor kell elővenni az óvszert?
Az 1920-as évek elején a nyolcéves Károly és a négyéves Anna szüleit szinte egyszerre viszi el a spanyolnátha, a gyerekek…
Pagony - Füge Produkció Hab a tortán! mesesorozat Czigány Zoltán: CSODA ÉS KÓSZA
Bemutató mesesorozat Pagony - Füge Produkció bábjáték ovisoknak és kisiskolásoknak
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.