Hetvenhét
A Hetvenhét című interaktív mesejátékkal kedveskedik a legkisebbeknek színházunk az újév első heteiben, amelynek szövegkönyvét Zalán Tibor, zenéjét Huzella Péter jegyzi, és a Kossuth-díjas Jordán Tamás állította színpadra.
A Hetvenhét című interaktív mesejátékkal kedveskedik a legkisebbeknek színházunk az újév első heteiben, amelynek szövegkönyvét Zalán Tibor, zenéjét Huzella Péter jegyzi, és a Kossuth-díjas Jordán Tamás állította színpadra.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2013. május 21. kedd, 19:00
Bemutató mesesorozat Pagony - Füge Produkció bábjáték ovisoknak és kisiskolásoknak
Petra von Kant negyvenes, sikeres divattervező, nemrég vált el férjétől, szabad és tehetős. Váratlan szerelme a fiatal, gyökértelen Karin iránt teljesen felforgatja az életét, kicsúszik a lába alól a talaj. A régi megoldások, trükkök nem működnek. A szerelem fáj, az ember buta lesz tőle, majd nagyon okos. Petra sokat látott, kemény nő és éhezi a gyengédséget. Története kesernyés humorral világít rá minket saját gyarlóságainkra.
Hosszú virágzás Orlai Produkciós Iroda - Füge Produkció RADNAY CSILLA előadásában
A Ki ölte meg az apámat egy intim történet, mégis a politikai környezet és a társadalmi felelősség kérdése áll a…
Kinek és minek akarunk megfelelni a szex soràn? Hogyan kell elmenni? Ti már hányszor? Mit csináljak, hogy nekem és a…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!