Buy Ticket Online

Buy Ticket Online

Program


Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Sunday, April 07 2024 3:00PM

 Its popularity is partly due to the satirical and amusing story, and partly to the superb evergreen songs written by Albert Szirmai and Andor Gábor. “Who knows a woman's heart", “I wish to be happy" and “What a nasty world" have certainly become operetta hits.

The operetta was originally written for Márton Rátkai and Sári Fedák, a legendary Hungarian duo of stage artists. Therefore, theatres should only come out with a new production if the roles of Miska and Marcsa are played by absolute celebrities. It is perhaps the only operetta that has a comical character in the leading role. Miska, a quick-witted stable-boy with a heavy non-U accent, turns into a sophisticated aristocrat in a matter of minutes. His hefty partner, Marcsa becomes a “Frenchy" dame, who is introduced to the upper-class world as Countess Mary.

All this happens because the standoffish family would not allow Baracs, a farm bailiff to marry their daughter Countess Rolla. Thank goodness that a kleptomaniac grandmother, not caring about such prejudices, takes side with the young couple, and the story unfolds into a merry finale.

Our offer


Miután Ervin, a jómódú budai fiatalember életét veszti egy jávorszarvas-balesetben, hátrahagyott jóbarátai elhatározzák, hogy ápolni fogják az emlékét. Akkor is, ha Ervin ezt nem akarná. Akkor is, ha Ervin talán mégsem halt meg. Akkor is, ha meg kell ölniük.

Kinek és minek akarunk megfelelni a szex soràn? Hogyan kell elmenni? Ti már hányszor? Mit csináljak, hogy nekem és a partneremnek is jó legyen? Neked hol a határ? Egyaltalàn mit nevezünk ma szexnek? Nektek mi az intimitáshoz fűződő viszonyotok? Használod még a képzeleted, vagy csak a pornó? Hány centis szőr elfogadható még? Mikor kell elővenni az óvszert?

A Színház- és Filmművészeti Egyetem ötödéves prózai színművész osztálya bemutatja Vilmányi Benett Színész, szegény című darabját. Írta és rendezte: Vilmányi Benett Osztályvezető tanár: Zsótér Sándor

Suggestions


Hogyan is lehetne jobban elmesélni egy ember életét, mint a szerelmei történetén keresztül? Erre, és saját boldog-boldogtalan pillanatainkra, éveinkre gondolunk,…

Legjobban a nőktől féltem - mondja a fiú, akinek egyetlen nap alatt a szemünk láttára hullik szét az élete, majd…

Orlai Produkciós Iroda - Füge Produkció Előadja: Pálos Hanna Nagybőgőn közreműködik: Csizmás András

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.