ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS

Online jegyvásárlás

Program


GREGORY PORTER koncert

GREGORY PORTER koncert

koncert

(Esőnap nincs!)

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

A 2025-ös szezon nyitó programja igazi szenzáció! Gregory Porter amerikai jazz-soul énekes ad koncertet a Margitszigeten, aki az elmúlt évtized egyik legnagyobb jazz világsztárja. Porter globális jelenség, azon kevés előadók egyike, aki képes arra, hogy zenéjével tömegekhez juttassa el a kortárs jazzt.

Már első albuma, a 2010-es Water is Grammy-jelölést kapott és több, mint egy millió példányban kelt el, 2014-ben pedig harmadik, Liquid Spirit című albuma a Legjobb Énekes Jazzalbum kategóriában el is nyerte a Grammy-díjat, amit aztán 2015-ben, Take Me To The Alley című albuma ismét kiérdemelt. Ezzel véglegesen generációja legszívhezszólóbb jazz és soul énekese lett!

Gregory Porter a JazzFM Awardson is duplázott, 2015-ben másodszor is átvehette Az Év Nemzetközi Jazzművésze díjat.
Amerikai és európai önálló koncertjei mellett rendszeresen vendégszerepel más előadók albumain, korunk legkeresettebb jazzénekesének számít. 2019-ben saját podcast sorozatot indított „The Hang” címmel, amelyben számos híres vendégével beszélget többek között életről, művészetről és divatról.

2021 es „Still Rising” című albumára új szerzeményeket, duetteket, ismert dalok saját verzióit és kedvenc dalait gyűjtött össze. 2023-ban pedig „The PorterHouse with Gregory Porter” címmel hat epizódból álló főzősorozatban is szerepel, amelyben turnéinak kulináris élményeit és saját családi főzési hagyományait mutatja be.

Gregory Porter - ének
Tivon Pennicott - szaxofon, fúvós hangszerek
Chip Crawford - zongora
Simon Oslender - Hammond orgona
Jahmal Nichols - basszus
Emanuel Harrold – dob

Ajánlatunk


A Narratíva kollektíva színházi projektje Csehov legtalányosabb művét ütközteti jelenünkkel.

A Szociopoly egy interaktív színházi társasjáték, a Mentőcsónak Egység és a „GYERE” Gyerekesély Egyesület közös produkciója. Az eredeti társasjátékot társadalomkutatók találták ki 2010-ben. A Szputnyik társulata 2013-ban, egy nemzetközi koprodukcióban készült előadás próbái során találkozott a játékkal, amit akkor a társulat egymás közt játszott Bass László vezetésével.

Hogyan is lehetne jobban elmesélni egy ember életét, mint a szerelmei történetén keresztül? Erre, és saját boldog-boldogtalan pillanatainkra, éveinkre gondolunk, miközben Daru történetével ismerkedünk.

Ajánló


Az előadás a DEKK projekt része. Vinnai András tanulságos, kellő komolysággal komponált, mélypszichológiai munkájából kiderül, hogy a férfiak sok mindent…

Orlai Produkciós Iroda - Füge Produkció KULKA JÁNOS megjelenítésében

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!